O firmie

Firma TH LOGISTIC jest firmą polską założoną w 2004 roku, prowadzącą działalność w zakresie transportu artykułów spożywczych i innych, wymagających specjalnej kontrolowanej temperatury przewozu. Świadczymy usługi na terenie kraju jak i całej Unii Europejskiej. Posiadamy licencję na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego rzeczy. Rosnące wymagania Naszych klientów wymagają utrzymania wysokiej jakości świadczonych usług. Dlatego Państwa potrzeby i oczekiwania realizujemy na najwyższym poziomie. Jesteśmy elastyczni, a ofertę dostosowujemy indywidualnie dla Państwa potrzeb.

 

Oferta

Świadczymy usługi transportowe zarówno na terenie kraju jak i całej Europy.

projekt_strona_glowna_07 Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym Nasze samochody przystosowane są do przewożenia produktów w zakresie temperatur od -25C do +25C.
projekt_strona_glowna_10 Dysponujemy odpowiednimi pojazdami Posiadamy pojazdy o ładowności od 4 do 24 ton, wyposażone w termografy oraz system satelitarnego śledzenia pojazdów.
projekt_strona_glowna_12 Jesteśmy ubezpieczeni! W celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa przewożonych ładunków, posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w wysokości 400 000 €.

Zapytanie

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania!

5 + 14 =

Kontakt

Adres siedziby firmy

Dominów 78D 20 – 388 Lublin

Telefon

+ 48 500 175 303